
Longiderm Reinigende Olie Demaq. Fl 200ml
Niet op voorraad
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.
Lees meer over Beschrijving , Gebruik , Samenstelling , Indicatie en Details .
Reinigende olie speciaal ontwikkeld voor het doeltreffend maar met zachtheid verwijderen van onzuiverheden en make-up zelfs waterbestendige, zoals mascara, eyeliner en lippenrood. De huid herwint haar natuurlijke zachtheid en oogt gezonder en frisser. Ideaal voor het gelaat, de ogen en de décolleté, zelfs van de gevoelige huid dankzij haar hoge tollerantie. Biedt een perfect alternatief voor een reinigingsmelk.
's Morgens en 's avonds met behulp van een wattenschijfje op het gelaat aanbrengen met cirkelvormige bewegingen. Herhaal tot het bekomen van een zuiver wattenschijfje. Met of zonder spoelen.
Ingrediënten: Isohexadecane, Cetearyl Ethylhexanoate, Simmondsia Chinensis Seed oil, CI 60625, Parfum.
Gezichtsreiniger voor alle huidtypes.
CNK | 3274354 |
---|---|
Fabrikanten | Pharmacosmedics |
Merken | Longiderm |
Breedte | 53 mm |
Lengte | 154 mm |
Diepte | 50 mm |